Giriş

Android Thor: KD - Resmi Oyun

Android Thor: KD - Resmi Oyun

Android Thor ilerlemeli savaş oyunu
Thor: KD - Resmi Oyun sayesinde sende Thor ol ve bu dünyayı karanlık güçlerin efendisi Malekith’in elinden kurtar. Oyun 1.6GB’lık bir hafızaya sahip olduğu için ilk olarak cihazınızın hafızasında yer açmanız gerekebilir. Daha sonrasında ise oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Kara Elflerin lordu ve aynı zamanda da Ascard’ın en büyük düşmanı olan Malekith, 9 evreni birden yok edecek bir saldırı planlar. Senin görevin ise Malekith’in bu planını durdurmak olacaktır. Bunun içinse çok hızlı bir şekilde hareket etmeli ve gerçek gücünü herkese göstermelisin.

Oyunda Sif, Heimdall ve Üçlü savacılar gibi Ascard kahramanları ile yan yana savaşabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra savaş alanında sıkıştığınızda Ascard’ın savaşçıları olan 7 Einherjar türünü de çağırma şansınız bulunuyor.

Thor: KD - Resmi Oyun konusu kadar grafikleri ile de oldukça dikkat çekiyor. Gerçeğe yakın grafikleri sayesinde sizde bu oyunu gerçek sanacaksınız. Android işletim sistemlerinde çalışan bu oyun için telefonunuzun yeterli hafızaya sahip olması gerekiyor. Ayrıca işletim sisteminizin da Android olması şart.

Android Thor: KD - Resmi OyunAndroid Thor: KD - Resmi OyunDOSYALAR


Thor-KD-Resmi-Oyun.apk [47,47 Mb] (İndirme: 1192)


25.11.2013
Benzer Makaleler:
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.