Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Android Oyunlar
Telefon Destek


Gereken Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri
Okul Öncesi Eğitim Türkçe Oyun

Okul Öncesi Eğitim Türkçe Oyun
Çocukların öğrenme becerilerini geliştiren, hayvanları, sebze ve meyveleri öğreten, zihinsel ve bedensel gelişimlerini sağlayan bir çok oyun bulunmaktadır. Okul öncesi eğitim oyunları diğer oyunların aksine çocuklarda bağımlılık, pasiflik, asosyal kişilik bozuklukları gibi kişilik bozukluklarına neden olmak yerine çocukların sosyal, aktif ve çabuk öğrenen çocuklar olmalarını sağlamaktadır.

Çocukların renkleri, şekilleri, sayıları eğlenerek kolay bir şekilde öğrenmelerini desteklemektedir. İster tablet ister telefon ister bilgisayardan kolay bir şekilde indirilerek çocukların arkadaşlarıyla ya da tek başlarına eğlenceli bir vakit geçirmelerini sağlar. Oyunlarını müzik eşliğinde Türkçe oynamaları da büyük avantajlardandır. Oyun dört tane hayvanı vererek içinden söylenilen hayvanı bulmasını istemektedir böylelikle öğrenme aşamasında olan çocukların hayvanların isimlerini öğrenmelerini hedeflemiştir.

Ana sınıfına giden çocuklarında sınıf ortamında projektörden perdeye yansıtılarak bütün çocukların ortak oynayabilecekleri hem de daha kolay sosyalleşmelerini sağlayacağı ortamlarda oyunu oynayabilirler. Bu oyunu oynayarak kendini eğiten çocukla başka oyunları seçen çocuklar arasında ki farkı anlaşılır bir şekilde göreceksinizdir. Böylelikle çocuklarımızı ilkokula hazırlamış oluyoruz. Hem de onları sıkmadan onların birçok bilgiyi öğrenmelerini sağlar.

Aile her ne kadar çocukları ile olumlu bir iletişim içinde olsa da, gerekli ilgi ve alakayı çocuklarının gelişimi için kullansa da çocuklarımızı olumlu davranış modellerinin gelişmesinde yönlendirmede bir yere kadar varız, çünkü çocukların ilgi ve dikkatlerini çekecek şekilde verilecek eğitimi okul öncesi eğitim oyunları sağlamaktadır.

Okul Öncesi Eğitim Türkçe OyunOkul Öncesi Eğitim Türkçe Oyun


DOSYALAR


Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 1334
  • Mevcut Sürüm: 1.4.2 Tarih: 4 Ocak 2015
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*
Kodu Güncelle